ziola ukochane

Agnieszka Pietrzyk-Dąb

Jestem właścicielką i twórczynią polskiej marki kosmetyków naturalnych produkowanych metodą rękodzielniczą Zioła Ukochane z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą od zawsze bliskie mi jest holistyczne postrzeganie zdrowia, leczenia, pomagania. Jak przygotowywać maceraty zielarskie uczyłam się najpierw od babci, potem czytając wspaniałe stare książki a profesjonalnie na obszernych szkoleniach u znakomitych zielarzy, pasjonatów.

W manufakturze specjalizujemy się w kosmetykach naturalnych o przepięknych zapachach i armaterapeutycznych właściwościach (kremy,olejki do włosów,sole do kąpieli) nasze kosmetyki przeznaczone są dla osób które poszukują doskonałej pielęgnacji swojej cery,produkty zalecamy do stosowania dla każdego rodzaju skóry również tej wrażliwej,alergicznej lub problematycznej. 

Specjalizujemy się także w wytwarzaniu maści zielarskich przeznaczonych do stosowania w zakresie układu kostno-stawowego: dolegliwości w obrębie kości, stawów, dolegliwości bólowych kręgosłupa, nóg,  dolegliwości reumatycznych, zwyrodnień a także po kontuzjach różnego rodzaju również u sportowców.

Tematyka kostno-stawowa jest mi bliska i znana od zawsze, ponieważ urodziłam się z deformacjami obrębie układu kostno-stawowego. Z tego powodu mam przyznany urzędowo znaczny stopień niepełnosprawności. Przeszłam kilka bardzo skomplikowanych operacji ortopedycznych kręgosłupa, nóg, stawów skroniowo-żuchwowych. A zatem jestem nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem stosowania naturalnych maści we wspomaganiu obszarów kostno-stawowych, zmniejszania i likwidowania dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu.

Od wieków naturalne,roślinne mazidła cieszyły się niesłabnącym szacunkiem i zainteresowaniem zarówno wśród alchemików, zielarzy jak i medyków. Pomagały w wychodzeniu z chorób oraz wspierały profilaktykę zdrowotną ludzi. Zioła wspomagają dobrostan fizyczny i psychiczny człowieka. Dziś medycyna i nauka poszła ogromnie do przodu, z duchem czasów.Produkcja kosmetyków jest dziś przemysłowa i ogromnie związana z branża chemiczna. Mamy również nieporównywalnie większe możliwości, niż przed wiekami, ale człowiek zawsze będzie miał potrzebę obcowania z tym, co związane z naturą, przyrodą, roślinami, bliskością przyrody. Chcemy wracać do tego, co naturalne, ekologiczne, bliskie zdroowiu.

Zapraszam wszystkich Państwa do próbowania naszych produktów!